Za nami 7 lat wspólnej pracy i wyzwań. Przykro nam, ale zawieszamy realizację programu Młody Obywatel w aktualnej formule.

Z końcem roku szkolnego większość grup projektowych Młodego Obywatela zakończyły swoje działania. Przełom maja i czerwca to zwykle czas prezentacji efektów pracy – na kilka Waszych finałów udało nam się dotrzeć.

Bartoszyce Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy bierze udział w ogólnopolskim programie Młody Obywatel realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację BGK. Grupa projektowa wybrała temat: „Urząd od podszewki”. Opiekunkami grupy są panie Marta Matelska i Agnieszka Jankowska.

ZSP im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach bierze udział w ogólnopolskim programie Młody Obywatel realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację BGK. Grupa projektowa wybrała temat: „Reportaż po sąsiedzku”. Opiekunką grupy jest pani Adela Kawecka.

Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie bierze udział w ogólnopolskim programie Młody Obywatel realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację BGK. Grupa projektowa wybrała temat: „Reportaż po sąsiedzku”. Opiekunkami grupy są panie Marzanna Stus i Marzena Nowosad.

Strony