Bartoszyce Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy bierze udział w ogólnopolskim programie Młody Obywatel realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację BGK. Grupa projektowa wybrała temat: „Urząd od podszewki”. Opiekunkami grupy są panie Marta Matelska i Agnieszka Jankowska.

ZSP im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach bierze udział w ogólnopolskim programie Młody Obywatel realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację BGK. Grupa projektowa wybrała temat: „Reportaż po sąsiedzku”. Opiekunką grupy jest pani Adela Kawecka.

Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie bierze udział w ogólnopolskim programie Młody Obywatel realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację BGK. Grupa projektowa wybrała temat: „Reportaż po sąsiedzku”. Opiekunkami grupy są panie Marzanna Stus i Marzena Nowosad.

ZS Bojanów bierze udział w ogólnopolskim programie Młody Obywatel realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację BGK. Grupa projektowa wybrała temat: „Urząd od podszewki”. Opiekunkami grupy jest pani Ewa Makolus.

Zespół Szkół Technicznych i Handlowych bierze udział w ogólnopolskim programie Młody Obywatel realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundację BGK. Grupa projektowa wybrała temat: „Reportaż po sąsiedzku”. Opiekunką grupy jest pani Justyna Duda-Majdak.

Strony